695 287 267

O FIRMIE

|   JESTEŚMY PASJONATAMI KOMPUTERÓW I SZEROKO POJĘTEJ INFORMATYKI.
      O FIRMIE

Jesteśmy pasjonatami komputerów i szeroko pojętej informatyki. Pomimo tego, że nie jesteśmy długo na rynku nasza przygoda z komputerami trwa już dwie dekady. Przez cały ten czas doświadczamy ciągle zmieniających się technologii i jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi nowinkami. Przygodę z serwisowaniem zaczęliśmy od drobnych napraw w ramach pomocy znajomym, rodzinie, sąsiadom, którzy zadowoleni z naszych usług polecali nas dalej. Wieloletnie doświadczenie na stanowisku specjalisty działu IT w dużej pabianickiej firmie zainspirowało nas, aby podzielić się nim także z Państwem, ponieważ stworzenie naszej firmy jest odpowiedzią na wciąż rosnące zapotrzebowanie na tego typu usługi.

Naszą główną działalnością jest naprawa i serwis komputerów stacjonarnych oraz laptopów. Jesteśmy elastyczni i podejmujemy się różnych napraw. Staramy się znaleźć rozwiązanie każdego problemu. Zajmujemy się również sprzedażą zestawów komputerowych, pomocą w doborze sprzętu, wymieniamy dyski oraz przyspieszamy laptopy. Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych jak i firmowych.

Priorytetem działalności naszej firmy jest jakość świadczonych przez nas usług. Staramy się odpowiedzieć na wszystkie potrzeby naszych klientów dostosowując odpowiednie rozwiązania. Stosujemy indywidualne podejście do każdego klienta i dbamy o satysfakcjonujący poziom obsługi. Zdajemy sobie sprawę, że czas realizacji usługi jest dla Państwa bardzo ważny dlatego dokładamy wszelkich starań do terminowego wykonania zleceń. Zależy nam na zadowoleniu oraz zaufaniu naszych klientów. 

© 2021 Haker Serwis Komputerowy – Wszelkie prawa zastrzeżone